40044-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ultraljudsapparat – Ultraljudsutrustning gynekologiskt obstetriskt Region Halland RS230924
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUltraljudsutrustning gynekologiskt obstetriskt Region Halland RS230924
BeskrivningSe förfrågningsunderlaget.
Intern identifierareRS230924
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000