400453-2023 - ÄndringSverige-Ljusdal: Målning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Målningsarbeten
Referensnummer: 04/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45442100 Målning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ljusdals Kommun, AB Ljusdalshem och AB Ljusdals Servicehus upphandlar Ramavtal - Målningsarbeten.