400488-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – System- och stödtjänster – Flight Ops Control Software
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlight Ops Control Software
BeskrivningKommunalförbundet Svenskt Ambulansflyg (KSA), organization ID 222000-3152, invites interested tenderers to submit an application to participate in the procurement of Flight Ops Control Software. The procurement is carried out by Effso Public Procurement AB on behalf of KSA.
Intern identifierareKSA 69-2024
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000