Livsmedel till produktionskök (Stockholms centrum för ätstörningar)
Referensnummer: SLSO 20-241
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
SLSO avser att genom denna upphandling teckna ramavtal för regelbundna avrop och leveranser tre gånger per vecka till SLSO:s produktionskök vid Stockholms centrum för ätstörningar (Wollmar Yxkullsgatan 27, Stockholm).
Stockholms centrum för ätstörningar producerar cirka 100 portioner per dag.