See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtillbehör och kemprodukter
Beskrivning: Upphandling av städtillbehör, kemprodukter och moppar.
Intern identifierare: KS 2023/987
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter, 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel, 39831300 Golvrengöringsmedel, 39831600 Toalettrengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kemprodukter
Beskrivning: Kemprodukter
Intern identifierare: Kemprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Städtillbehör
Beskrivning: Städtillbehör
Intern identifierare: Städtillbehör
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Moppar
Beskrivning: Moppar
Intern identifierare: Moppar