See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsmarknadsutbildning svets och skärande bearbetning på kriminalvårdsanstalt
Beskrivning: Anskaffning av arbetsmarknadsutbildning svets och skärande bearbetning på kriminalvårdsanstalter (4 leveransområden)
Intern identifierare: Af-2026/0029 4579
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80530000 Yrkesutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning
Intern identifierare: 1890606-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leveransområde anstalten Karlskoga
Beskrivning: -
Intern identifierare: 1927972-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leveransområde anstalten Brinkeberg
Intern identifierare: 1927974-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Leveransområde anstalten Kristianstad
Intern identifierare: 1927973-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Leveransområde anstalten Rödjan
Intern identifierare: 1890608-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsgivarens bekräftelse
Intern identifierare: 1890607-5