See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsunderhåll- Värme och sanitet arbete, relining / Arvika
Beskrivning: Fastighetsunderhåll värme och sanitet, relining Arbetsområde Arvika kommun.
Intern identifierare: Dnr 2024-119
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: se anbudsinbjudan
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Åberopa annans kapacitet
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Informationspris
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Arbetsledning
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Yrkesarbetare