2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordon för långstidsleasing
Beskrivning: Långtidsleasing av fordon till Region Blekinges verksamheter.
Intern identifierare: RB2025-0588
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34110000 Personbilar, 34114000 Specialfordon, 34114400 Minibussar, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34136100 Lätta skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Fordon för långstidsleasing