See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Staket- och stängselarbeten, inköp, montering och reparation
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för staket och stängseluppdrag. Upphandlingen avser även varuleveranser i form av staket- och stängsel samt montering och reparation av dessa på avsedda platser i Västerås kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928200 Stängsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99236:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34928220 Stängselmaterial, 45342000 Uppförande av stängsel