400789-2024 - Resultat
Sverige – Ögonsjukvård – Läkarmottagning samt operationer inom specialitet ögonsjukdomar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkarmottagning samt operationer inom specialitet ögonsjukdomar
BeskrivningLäkarmottagning samt operationer inom specialitet ögonsjukdomar
Föregående meddelande010294-2023
Intern identifierareIN-IN23-0275
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121281 Ögonsjukvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del 2
Beskrivningupphandling ögonsjukvård
Mängd1 arbetstimme
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelGenerell del 3