2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult för konstnärlig gestaltning
Beskrivning: Upphandling av konsult med expertkunskaper inom konst och konstnärlig gestaltning. Konstkonsultens uppdrag består av att tillsammans med ansvariga planera och genomföra konstnärlig gestaltning i regionens lokaler.
Intern identifierare: 24RS771
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92500000 Biblioteks-, arkiverings-, musei- och övriga kulturtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000