2. Förfarande
Förfarande
Titel: Exern remiss Teleoperatörstjänster
Beskrivning: Västra Götalandsregionen går ut med en extern remiss på preliminär kravspecifikation i kommande upphandling av Teleoperatörstjänster och inbjuder er som Leverantör av dessa tjänster att inkomma med synpunkter på preliminär kravställning inför kommande upphandling.
Intern identifierare: RS 2024-03329
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64212000 Mobiltelefontjänster