Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Webbaserade arbetspsykologiska testverktyg
Referensnummer: 3.3.1-47/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33156000 Utrustning för psykologiska tester
II.1.4.
Kort beskrivning
Webbaserade testverktyg primärt för rekrytering och urval.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 48700000 Verktygsprogram, 72250000 System- och stödtjänster, 79600000 Rekryteringstjänster, 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen