2. Förfarande
Förfarande
Titel: REMO Tankbil 21A och Tanksläpvagn 27
Beskrivning: Härmed inbjuds till deltagande i kvalificering inför kommande anbudsinlämning avseende renovering och modifiering av Tankbil 21A och Tanksläpvagn 27.
Intern identifierare: 25FMVU4381
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34223200 Tankfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34223000 Släp- och påhängsvagnar, 35400000 Militärfordon och tillhörande delar, 35420000 Delar till militärfordon, 35640000 Delar till flygvapnets utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Renovering och modifiering av Tankbil 21A och Tanksläpvagn 27 för att säkerställa deras framtida drift och reservdelsförsörjning.
Intern identifierare: REMO Tankbil 21A och Tanksläpvagn 27