2. Förfarande
Förfarande
Titel: HR- och lönesystem
Beskrivning: HR - och lönesystem
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86238:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Nya funktioner/moduler som utvecklas i systemet under avtalstiden Nya integrationer Konsulttjänster Kundanpassningar