2. Förfarande
Förfarande
Titel: NAT Instrument och reagenser
Beskrivning: Dessa krav ska besvaras och uppfyllas av samtliga anbudsgivare
Intern identifierare: 10707-1.2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33696000 Reagens och kontrastmedel, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38434520 Apparater för analys av blod, 38434540 Biomedicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000