Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22111000 Skolböcker, 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde