2. Förfarande
Förfarande
Titel: Person som driftar Wallquistska våningen
Beskrivning: KTH söker person för drift av våningen, i detta ingår främst att förestå representationsarbete, laga mat, servera, ta emot gäster sköta löpande städning av våningen, föra räkenskaper, inventering med mera.
Intern identifierare: HS-2025-1058
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Uppfyllande av kriterier går vidare för anbudspresentation
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000