40120-2026 - Resultat
Sverige – Installation av elektrisk utrustning – Hantverkstjänster El
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHantverkstjänster El
BeskrivningAffärsverken avser upphandla ramavtal för hantverkstjänster El.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51110000 Installation av elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001