401292-2024 - Resultat
Sverige – Miljörådgivning – Kurser inom Greppa Näringen 2024-2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kurser inom Greppa Näringen 2024-2025
Beskrivning: Länsstyrelsen Skåne bjuder in till anbudsinlämning avseende kurser inom Greppa Näringen 2024-2025
Intern identifierare: 604-13925-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90713000 Miljörådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000