401485-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Upphandling och införande av nytt HR-system
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling och införande av nytt HR-system
BeskrivningSäffle kommunskoncern avser upphandla ett nytt HR-System
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107218:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal