2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rådgivningstjänster inom Greppa Näringen, Ekologisk produktion och Ett rikt odlingslandskap i Värmlands län 2026-2027
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose behovet av enskild rådgivning i Värmlands län inom områdena Greppa Näringen, Ekologisk produktion och Ett rikt odlingslandskap under perioden 2026-2027. Inom området Ett rikt odlingslandskap avses rådgivning om våtmarker för biologisk mångfald.
Intern identifierare: 604-5319-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77100000 Jordbrukstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose behovet av enskild rådgivning i Värmlands län inom områdena Greppa Näringen, Ekologisk produktion och Ett rikt odlingslandskap under perioden 2026-2027.
Intern identifierare: 1701932
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: mall förenklad upphandling
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose behovet av enskild rådgivning i Värmlands län inom områdena Greppa Näringen, Ekologisk produktion och Ett rikt odlingslandskap.
Intern identifierare: 1701938