See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Behandling av brännbart avfall
Beskrivning: Hedemora Energi avser att upphandla behandling av brännbart avfall och därmed jämförligt avfall samt behandling av utsorterad brännbar fraktion från återvinningscentral.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112062:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511300 Insamling av avfall