401638-2022 - ResultatSverige-Bromma: Vattenreningsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ultrafilteranläggningar för pilotförsök
Referensnummer: 22MB520
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42912330 Vattenreningsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholm Vatten och Avfall (SVOA) inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud i upphandlingen av avtal avseende ultrafilteranläggningar för pilotförsök.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42912330 Vattenreningsutrustning, 45232430 Vattenrening
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen