See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal lokalvård Örebro kommun
Beskrivning: Förhandlat förfarande utan föregående annonsering avseende lokalvård.
Föregående meddelande: 338945-2025
Intern identifierare: Ks 949/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000