401684-2025 - Resultat
Sverige – Betongvaror – Ramavtal Betonglego
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Betonglego
BeskrivningSÖRAB bjuder in leverantörer att lämna anbud avseende ramavtal på betonglego. Leverans ska ske till SÖRABs anläggningar. Avtalstid är 2+1+1 år. Välkomna med ert anbud!
Intern identifierareUH2025-15
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44114200 Betongvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Betonglego