2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny belysningsarmatur offentliga miljöer i Ovanåkers kommun
Beskrivning: Belysningsarmatur i offentliga miljöer ska ersättas.
Intern identifierare: 14731
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
Ytterligare klassificering (cpv): 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 31527200 Utomhusbelysning, 34928500 Gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ny belysningsarmatur offentliga miljöer i Ovanåkers kommun