2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av signalanläggningen på tvärbanan, Solnagrenen och Sicklagrenen
Beskrivning: Förhandlat förfarande utan föregående annonsering avseende drift och underhåll av signalanläggningen på tvärbanan, Solnagrenen och Sicklagrenen.
Föregående meddelande: 172746-2024
Intern identifierare: TN 2022-0163
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50220000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för järnvägar och annan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000