2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marknadsdialog Verksamhetssystem för verksamhet inom SoL, HSL och LSS
Beskrivning: Socialförvaltningen Varbergs kommun bjuder in till Marknadsdialog avseende verksamhetssystem för verksamheter inom SoL-, HSL- och LSS-lagstiftningen.
Intern identifierare: 25/101
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem