See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gatusopning
Beskrivning: Se anbudsinbjudan
Intern identifierare: Dnr 2025-245
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34140000 Tyngre motorfordon, 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144400 Fordon för väghållning, 34144430 Gatsopningsfordon, 34920000 Vägutrustning, 34921000 Utrustning för väghållning, 34921100 Gatsopningsmaskiner, 90610000 Gaturenhållning och gatsopning, 90611000 Gaturenhållning, 90612000 Gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1697357
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1 Charlottenberg/Eda Glasbruk
Intern identifierare: 1738370
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2 Koppom/Skillingmark
Intern identifierare: 1738374
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 3 Åmotfors/Flogned/Köla
Intern identifierare: 1738375
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Område 4 Eda Bostads AB
Intern identifierare: 1738384