See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende avverkningsplanering, skogstaxering, skogsinventering Norr
Beskrivning: Inbjudan att lämna anbud på avverkningsplanering, skogstaxering, skogsinventering i 4 olika anbudsområden i norr.
Intern identifierare: 23/139
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Denna del innehåller frågor som måste besvaras oavsett valt anbudsområde
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Arjeplog
Beskrivning: konsulttjänster avverkningsplanering, skogstaxering, skogsinventering Norr
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Dorotea och Vilhelmina
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde Strömsunds och delar av Krokom
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde Åre och delar av Krokom