2. Förfarande
Förfarande
Titel: Malmö Leasing AB: Lastväxlare, Kranväxlare och Tridemkranväxlare
Beskrivning: Upphandlingen avser tre anbudsområden: Anbudsområdena: 1. Lastväxlare 2. Kranväxlare 3. Tridemkranväxlare
Intern identifierare: MLAB 2025-0025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000