402012-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Norrköping: Ventilationsutrustning
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventilationsfilter
Referensnummer: UH-2019-65
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42520000 Ventilationsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leverans av luftfilter för ventilation till Norrevo Fastigheter ABs fastighetsbestånd.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42520000 Ventilationsutrustning, 42514310 Luftfilter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen