Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmöbler
Referensnummer: 18041
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45421153 Montering av väggfasta möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling ska tillgodose det löpande behovet av kontorsmöbler, konferensmöbler, ljudabsorbenter med mera för Umeå kommun och avropsberättigade.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Personalrum
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45421153 Montering av väggfasta möbler, 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Mötesstolar
Del nr: 2
Ljudabsorbenter
Del nr: 3
Balansboll
Del nr: 4
Konferens-Besöksstolar
Del nr: 5
Barstol 1
Del nr: 6
Barstol 2
Del nr: 7
Konferensbord
Del nr: 8
Mötesbord - Grupprum
Del nr: 9
Besöksbord - Mötesbord
Del nr: 10
Klädhängare 1
Del nr: 11
Klädhängare 2
Del nr: 12
Enklare Sortiment
Del nr: 13
Skrivbord
Del nr: 14
Förvaring
Del nr: 15