See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre drift Lund
Beskrivning: Entreprenaden omfattar drift och underhåll av utemiljön m.m., kring Region Skånes fastigheter på driftområde Lund.
Intern identifierare: 2024-FA000154
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000