Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av brandskyddsutrustning
Referensnummer: RS/231031
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Värmland har för avsikt att upphandla service av brandskyddsutrustning enligt upphandlingsdokumenten.
Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer att förkastas.
Region Värmland emotser ert anbud med intresse.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning, 35111000 Brandbekämpningsutrustning, 50000000 Reparation och underhåll, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen