402132-2026 - Resultat
Sverige – Vagnar – Tvätt- och förrådsvagnar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTvätt- och förrådsvagnar
BeskrivningUpphandling av transportvagnar avseende tvätt och förrådsmaterial
Intern identifierare2025-O001443
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34911100 Vagnar
Ytterligare klassificering (cpv): 44423300 Godshanteringsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000