2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljötekniska undersökningar
Beskrivning: Länsstyrelsen i Jämtlands län erbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud på miljötekniska undersökningar i enlighet med förutsättningar angivna i detta förfrågningsunderlag inklusive bilagor. Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen. Avtal kommer att tecknas med en (1) leverantör.
Intern identifierare: 577-8434-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Miljöteknisk undersökning