See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inventarier till Carlsundsskolan
Beskrivning: Inventarier till Carlsundsskolan. Ett enstaka köp.I det nya området Carlslund, mellan Tomtebo och Carlshem, byggs en högstadieskola. Skolan ska rymma sex klasser i varje årskurs samt undervisningslokaler för anpassad grundskola årkurs 7–9.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Bord Uppehållsyta
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Bord Bibliotek
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Mötesbord Lärare
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Bord Idrott
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Höj- och sänkbara bord Elev
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Bänk Uppehållsyta
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Bänk Idrott
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Soffa
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Pall
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Fåtolj
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Bord Matsal
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Ståbord
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Bord Pausrum Lärare
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Bibliotekshyllor
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Karmstol Matsal
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Karmstol Övrigt
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Duschbrits
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Stol
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Ramsäng
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Väggabsorbenter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Lampor
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Ateljé
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Sittgrupp Korridor
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Stol AGR
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Vilbädd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Stol Musik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Hyllsystem och skrivtavlor
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Golvskärm
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92143:Lot:28