40226-2020 - ÄndringSverige-JÄRFÄLLA: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Persontransport - kompletteringstrafik
Referensnummer: Ten 2019/807
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Järfälla kommun inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i denna upphandling avseende persontransport - kompletteringstrafik till egen regi.