2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Passersystem och larm 2026
Beskrivning: Ramavtalet avser löpande service och underhåll samt mindre nyinstallationer av passersystem och larm i Östhammars kommuns fastigheter.
Intern identifierare: KS-2026-30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98390000 Andra tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000