402298-2019 - ResultatSverige-Västerås: Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV Utrustning
Referensnummer: 2019/36
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Vi emotser ert anbud avseende AV utrustning samt tillhörande tjänst i enlighet med förfrågningsunderlag och däri förtecknade handlingar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
AV-utrustning