2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Hissar och Portar
Beskrivning: Fullserviceavtal för hissar och portar.
Intern identifierare: UPVH/2024:23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 42416100 Hissar, 44212383 Slussportar, 44221240 Garageportar, 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Hissar och Portar