40232-2020 - ÄndringSverige-Tumba: Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulttjänster - VA Projektering
Referensnummer: 2019:345
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för Tekniska konsulttjänster - VA Projektering