See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonservice, reparationer och reservdelar
Beskrivning: Upphandling av fordonservice, reparationer av fordon samt köp av reservdelar.
Föregående meddelande: 012874-2023
Intern identifierare: 23/037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000