402468-2024 - Resultat
Sverige – Elektrisk utrustning och tillbehör – Elmaterial 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElmaterial 2024
BeskrivningUddevalla kommun inbjuder härmed till att lämna anbud på ramavtal för elmaterial. Upphandlingens syfte är att teckna avtal med tre leverantörer för avrop i rangordning, för att täcka kommunens löpande behov av elmaterial.
Föregående meddelande12329-2024
Intern identifierareKS/2023:394
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 31510000 Elektriska glödlampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del