402542-2016 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Audiovisuell utrustning
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
398289-AI909146 Presentationsutrustning.
Referensnummer: UH-2016-416
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Presentationsutrustning inklusive installationsarbete, drift och underhåll samt reservdelar m.m.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Presentationsutrustning.