2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal- Kärltvätt
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för kärltvätt
Intern identifierare: 24/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000