402583-2026 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Slamtömning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSlamtömning
BeskrivningUpphandling av slamtömning i Karlskrona kommun
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001