Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färdiglagade kylda matlådor inkl. leverans till brukare
Referensnummer: KS2020/1384
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15894200 Färdiglagad mat
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungälvs Kommun inbjuder till anbudsgivning avseende färdiglagad kyld mat i portionsförpackningar och leverans till brukare i Kungälv kommuns inom sektor Trygghet och stöd.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 15894200 Färdiglagad mat
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen